עולם של פרחים ואהבה לטבע

 

Love flowers, love nature

 

חנות הפרחים

 
אצלנו, בחנות הפרחים והמשתלה, פרחי שבע האחיות שבמבשרת ציון, ממתינה לכם חוויית רכישה פרחונית ומהנה. אנו אוהבים אנשים שאוהבים טבע ופרחים. לכן, אנו מציעים מגוון עשיר ונרחב של צמחים, כמו גם שלל מתנות ומוצרים משלימים. כמו בטבע, גם בחנות המוצרים תמיד משתנים, תמיד מעודכנים ותמיד מתחדשים. לכן גם נעים לבקר אצלנו כל פעם מחדש, לגלות מה חדש וליהנות מן האווירה המשפחתית. נשמח להעניק לכם ייעוץ בבחירת מתנות ופרחים, להכיר לכם את ספריית הפרחים המקומיים, לספר לכם על משמעותם ולהסביר כיצד יש לטפל בכל פריט כדי להפיק ממנו את ההנאה המרבית.
 
בפרחי שבע האחיות תוכלו למצוא זרים וסידורי פרחים מכל סוג, לכל אירוע ולכל מטרה: זרים רומנטיים, זרי כלה, זרים ליום הנישואים, זרים ליום האם, זרי אבל וגלגלי אבל, זרי תודה, מתנות לחגים, החלמה מהירה, זרים המשלבים אלמנטים כמו בלונים ועוד.
 
לצד חנות הפרחים העשירה שלנו, ישנה גם המשתלה, המציעה מגוון נרחב של עציצים מסוגים שונים. מעציצים של צמחי תבלין ועד לעציצי נוי שמכניסים צבע ושמחה לבית ולמשרד, או מעשירים את הגינה – אצלנו תמצאו את כל סוגי הצמחים המתאימים לאזורנו, וכן הסבר מפורט על הטיפול בהם.
 
אין משהו שמשלים זר פרחים או עציץ יפה כמו מתנה מתוקה. לכן, בפרחי שבע האחיות אנו שמחים להציע גם מתנות, כגון זרי שוקולד, זרים מתוקים, מארזי שוקולד, מתנות ליולדות, סלסלות שוקולד, בלונים, דובים, יינות, אגרטלים ועוד. להשלמת האפקט ול"קשירת הסרט", תוכלו להוסיף כרטיס ברכה כתוב אישית והרי לכם מתכון בטוח למתנה בלתי נשכחת!