המשתלה

 
 
 


 
 
 
 
אנו, במשתלה של פרחי שבע האחיות מתמחים בגידול צמחים, פרחים ותבלינים ממבחר סוגים, תוך דגש על איכות השתילים ורמת שירות גבוהה ללקוח. כמשתלה פעילה ודינאמית, אנו משקיעים מאמצים רבים ובלתי פוסקים לשפר את איכות הגידול בכל התחומים. המאמצים וההשקעה שלנו ניכרים, הן באיכות הצמחים השונים, בבריאותם ובמראם, והן בידע הרב העומד לרשותנו, אותו נשמח להעמיד לשירותכם בכל שאלה ובכל עת.
 

פרחים ועציצים

 
במשתלה שלנו תוכל לרכוש פרחים וצמחים משלל סוגים, לפי עונות השנה, ביניהם: רקפות, ורד ביגוניה, סחלב פנולפסיס, ורד ענברי ננסי, עציצי תבלינים טריים, עציצי אנטוריון ועוד.
 

עצים

 
בנוסף לעציצים ולפרחים, אנו מגדלים גם עצי פרי למכירה, שיוכלו להפיח בגינה שלכם חיים, כפי שרק עצים יכולים לעשות.
 

שיחים מטפסים

 
אוהבים שיחים מטפסים? גם אנחנו! לכן תמצאו אצלנו מגוון עשיר ונרחב של שיחים מטפסים, בשלל גדלים וצבעים. ביניהם, כאלו בעלי תפרחות מדהימות, שהופכות כל מרפסת וגינה למקור הנאה ומושא קנאה.
 

גינת ירק

 
גינות ירק הפכו בשנים האחרונות נפוצות ופופולריות. הסיבות לכך ברורות: גינות אלו משלבות את ההנאה מן המראה, מן הצמחים ומן הגינון עם ההנאה מן התוצרת המגודלת. גינת ירק עוזרת להתחבר אל האדמה ומעניקה תחושה של בית. בפרחי שבע האחיות מבחר עשיר של צמחים לגינת הירק, אותם תוכלו לגדל בהנאה (אידאלי גם לפרויקטים חינוכיים בגני ילדים, בבתי ספר, אובבית).
 

כלי גינון ומוצרים נלווים

 
כיוון שבשביל לעסוק בגינון כהלכה ובהצלחה, צריך גם כלי גינון וציוד מתאים, בפרחי שבע האחיות תוכלו ליהנות גם ממוצרים כגון כלים מעוצבים לפרחים, גמדי גינה מעוצבים, משפכי גינה בשלל צבעים, אדניות תלייה במגוון צבעים, מבחר כדים איכותיים, ועוד.